8.1
Gebaseerd op 2302 beoordelingen

Ribalta Hotel Barra Da Tijuca By Atlantica

Dit Ribalta Hotel Barra Da Tijuca By Atlantica Rio de Janeiro met 4 sterren is op 7 km van de Pedra da Gávea en beschikt over Wi-Fi in de hele accommodatie en een een privéparkeerplaats ter plekke.

Het hotel met 183 kamers geniet een eersteklas ligging op 10-minuten rijden van Museu Seleção Brasileira. De Cidade das Artes in Rio de Janeiro is op afstand van 4 km van dit hotel. Natuurliefhebbers zullen de nabijheid van Marapendi Lagoon waarderen, dat binnen 20 minuten wandelen ligt. Ribalta Hotel Barra Da Tijuca By Atlantica Rio de Janeiro is in de buurt van het treinstation Estação D Pedro II Central, op 25 km afstand gesitueerd.

De allergievrije kamers zijn voorzien van een flatscreen TV met satellietzenders, en ingericht met een bureau meubilair. Een apart toilet en een douche zijn aanwezig in de badkamer.

Bij deze accommodatie wordt ook een continentaal ontbijt aangeboden. De gasten kunnen zich ontspannen in de lounge bar op terrein. O Bom Paladar biedt een selectie van gerechten op een paar stappen verwijderd van Ribalta Hotel Barra Da Tijuca By Atlantica.

Boek Ribalta Hotel Barra Da Tijuca By Atlantica Rio de Janeiro

General information

Contact information

Av. Das Americas, 9650, Rio de Janeiro, Brazilië;

Reserveringen voor Ribalta Hotel Barra Da Tijuca By Atlantica beschikbaar bij 'kamers'

Het telefoonnummer van Ribalta Hotel Barra Da Tijuca By Atlantica is niet beschikbaar op onze site, als u Ribalta Hotel Barra Da Tijuca By Atlantica wilt bellen, bezoek dan de site van een hotel

Ribalta Hotel Barra Da Tijuca By Atlantica Locatie

 Av. Das Americas, 9650, Rio de Janeiro, Brazilië

Ribalta Hotel Barra Da Tijuca By Atlantica Hotel Deals

Gastbeoordelingen

Gastbeoordelingen worden door onze klanten na hun verblijf in Ribalta Hotel Barra Da Tijuca By Atlantica samengesteld

Johannes

2021-11-10

Het ontbijt was zeer goede kwaliteit, de locatie was betrekkelijk rustig, het personeel was aardig.

Niets verwerpelijks, alles was uitstekend!

9

Jan

2022-01-10

De locatie is erg handig en goed onderhouden kamers samen met fantastisch personeel vind ik geweldig. Verbazingwekkend lekker ontbijt, uitzonderlijk goede bediening door het personeel. Bovendien duurt het 15 minuten om het meer te voet te bereiken😀

9

8.1 logo

Gemiddelde waardering

Gebaseerd op 2302 beoordelingen

logo

Uw snelle beoordeling

Jouw beoordeling

(/10)
Vul alstublieft je naam in
Vul alstublieft een geldig e-mailadres in

Hoofdvoorzieningen

WiFi

24-uursreceptie

Versneld in- en uitchecken

Biljart/ Pool tafels

Restaurant

Zakencentrum

Ledikanten/ Babybedden

Rolstoeltoegankelijk

Airconditioning

Huisdieren toegestaan

Ribalta Hotel Barra Da Tijuca By Atlantica Voorzieningen

  • Algemeen

    Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats op locatie
  • Parkeerplaatsen voor mindervaliden
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Huisdieren toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Rolstoeltoegankelijk
  • 24 uur bewakingsdienst
  • Bagageopslag
  • Allergievrije kamers
  • Lift
  • Koffiebar
  • Rookdetectors
  • Brandblussers
  • Keycard toegang
  • Toegangssleutel
  • Eten

    Elektrische waterkoker
  • Restaurant
  • Snackbar
  • Bar/ lounge
  • Lunchpakketten
  • Sport en recreatie

    Zonneterras
  • Ontspannings-/ TV-kamer
  • Biljart/ Pool tafels
  • Darts
  • Ribalta Hotel Barra Da Tijuca By Atlantica Gastenservice

    Huishouding
  • Autoverhuur
  • Wasserij
  • Tours/Ticketservice
  • Winkels/ Commerciële diensten
  • Welkomstdrankje
  • Zakencentrum
  • Vergader-/Banketfaciliteiten
  • Fax/Fotokopiëren
  • Happy hour
  • Kamervoorzieningen

    Airconditioning
  • Terras
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Wastafel
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Ledikanten/ Babybedden
  • Kinderbuffet
  • Speelzaal
  • Parketvloer

Aanbiedingen van Ribalta Hotel Barra Da Tijuca By Atlantica

Kamers